Na jaren goede samenwerking met de gemeente Leek, heeft ARCADIS de werkzaamheden in Oostindie nu afgerond. De samenwerking startte op 26 oktober 2006, toen het contract werd getekend voor het ontwerpen, aanleggen en meerjarig onderhouden van Fase 1.2 van Oostindie. Dit werd in januari 2008 gevolgd door eenzelfde contract voor Oostindie Fase 2. Intussen heeft ARCADIS drie parken gemaakt en zijn zo'n 340 bouwrijpe kavels voor woningbouw opgeleverd. De woningen zijn nu nagenoeg allemaal gebouwd, waardoor het grootste deel van de wijk inmiddels woonrijp is gemaakt. Na een aantal jaren onderhoud te hebben uitgevoerd, draagt ARCADIS het stokje weer over aan de gemeente Leek.

Vanaf heden is ARCADIS geen aanspreekpunt meer voor de bewoners, maar kunnen vragen en opmerkingen over Oostindie worden gericht aan de gemeente via info@leek.nl