Grote opkomst Paasactiviteiten

Datum: 22-4-2022

Het was prachtig weer en wat was het gezellig!

We hebben genoten van onze eerste activiteit met en voor jullie afgelopen tweede Paasdag. Er waren heel veel kinderen die eieren hebben gezocht en de 3 zilveren eieren werden gevonden door Pim, Sem en Lotte. Op het schoolplein was het springkussen druk bezet en er zijn heel wat eieren beschilderd.

Vanaf 11 uur was het de beurt aan de oudere kinderen die zich hebben gewaagd aan het eierenlopen en het over een zo groot mogelijke afstand van een ei naar elkaar gooien en vangen.

We kijken terug op een geslaagde dag. We willen de vrijwilligers Linda, Nynke en Lianne, Foke en Janne, Ninte, Willem en Nick ontzettend bedanken voor hun bijdrage. Zonder jullie was het ons niet gelukt!

En we bedanken ook de Jumbo en Poeisz voor de sponsoring.

 

 


Onze partners