Reanimatiecursus in de wijk

Datum: 2-4-2023

In de afgelopen nieuwsbrief heeft de aankondiging gestaan: Ingrid Gelderloos verzorgt een cursus reanimatie & AED in mei 2023. Geef je op!

Sinds 2021 hangt er een tweede AED in onze wijk. Hiermee vergroten we de overlevingskans enorm voor een slachtoffer van een hartstilstand. Hoe meer mensen weten hoe ze om moeten gaan met een AED hoe beter!
Ingrid Gelderloos, een erkent reanimatie instructeur, verzorgt een cursus reanimatie & AED op zaterdag 27 mei in de Violier.

Kosten voor deelname bedragen: €29,50 per persoon. Je ontvangt na afloop een certificaat waarmee je je ook als burgerhulpverlener kunt aanmelden bij HartslagNU (https://hartslagnu.nl/burgerhulpverlening/)
Koffie/thee en koek wordt geregeld door BRAVO! Er is plek voor 6 personen in de ochtend en 6 personen in de middag. Bij voldoende animo kunnen er nog meer cursussen georganiseerd worden. Dus past deze datum niet, meld je dan alvast aan voor een volgende.
Aanmelden via: activiteiten@wijkverenigingbravo.nl. Je ontvangt zo spoedig mogelijk bericht over de exacte tijden.


Onze partners