Afsluiting De Knip -update 2

Datum: 26-2-2021

Update 26-02-2021: "De werkzaamheden aan ‘De Knip’ starten op maandag 8 maart a.s. Wij hopen de werkzaamheden op vrijdag 2 april 2021 af te ronden, waarna aansluitend weer opengesteld zal worden voor het verkeer."


Update 18-02-2021: de werkzaamheden zijn vanwege het slechte weer met 2 weken vertraagd.

"De werkzaamheden zouden plaatsvinden vanaf week 7 (15 februari) tot en met week 11-2021 (19 maart). Als gevolg van de huidige weersomstandigheden schuiven de werkzaamheden met minimaal 2 weken op. Wij laten u tijdig weten wanneer de werkzaamheden exact aanvangen."

-------------------------------------------------------------

Het slopen van de school is momenteel druk in uitvoering. Je zult ongetwijfeld hebben gezien dat de sloop van de school voorspoedig verloopt. Ze zijn ook al begonnen met het opruimen van de verhardingen rondom de school.
Op 15 februari starten zij met de rioleringswerkzaamheden in de rijbaan van ‘De Knip’. Dit houdt in dat de ‘De Knip’ tijdelijk wordt afgesloten. Het duurt ongeveer 4 weken. Alle hulpdiensten zijn hier inmiddels van op de hoogte. Lees verdere info in de bijgevoegde bijlagen.

Bewondersbrief afsluiting De Knip

 


Onze partners